Gdzie kupić dzbanek i butelkę Dafi
Gdzie kupić dzbanek i butelkę Dafi
19 lutego, 2021
Dzbanek filtrujący - wszystko co musisz wiedzieć
Dzbanek filtrujący – wszystko co musisz wiedzieć
19 lutego, 2021
Pokaż wszystkie

Czy warto kupić butelkę Dafi?

Butelka Dafi szturmem zdobyła niezwykłą popularność wśród współczesnych konsumentów, a to za sprawą możliwości filtrowania wody. Jest połączeniem ekologicznego podejścia do życia, a także zdrowszego odpowiednika wody z kranu przy zachowaniu lekkości konstrukcji, dzięki czemu jest odpowiednia również dla dzieci. Poza tym jest ona bardzo wygodna w użyciu i można ją zabrać na siłownię, spacer czy rower. Staje się ona nieodłącznym elementem równego rodzaju aktywności. Butelka Dafi jest łatwym sposobem na nawodnienie organizmu w każdych warunkach.

Charakterystyka butelki Dafi

Butelka Dafi ma ergonomiczny kształt, optymalną wielkość i przede wszystkim jest lekka, dzięki czemu możemy ją bez problemu schować do plecaka, torebki czy innej podręcznej torby. Swoim wyglądem przypomina bidon, głównie za sprawą specjalnego ustnika z korkiem, który ułatwia korzystanie z niej również dzieciom, ale także dorosłym bez konieczności używania dwóch rąk. Co do kolejnych zalet butelki Dafi trzeba podkreślić, że w perspektywie jest ona bardzo oszczędnym rozwiązaniem szczególnie latem, kiedy pijemy zdecydowanie więcej wody. Butelkę napełniamy wodą z kranu, kiedy tylko chcemy. Według deklaracji producenta jeden filtr do butelki Dafi potrafi przefiltrować wodę, która zastąpi aż 300 półlitrowych plastikowych butelek. Fakt ten przywołuje kolejną zaletę butelki Dafi. Mianowicie to, że jest ona przyjazna dla środowiska. Wszyscy miłośnicy trendu eco-friendly prędzej czy później stają się użytkownikiem tej butelki. Dzięki temu można zdecydowanie zredukować ilość zużywanego plastiku w postaci butelek po wodzie. Tym bardziej, że plastik nadaje się do recyklingu zaledwie kilka razy, a później staje się długo rozkładającym się śmieciem, który może uwalniać toksyczne substancje do środowiska. Poza tym dzięki temu, że posiada filtr z aktywnym węglem skutecznie usuwa chlor i inne zanieczyszczenia z wody. Dzięki jej optymalnej wielkości możemy ją spokojnie zabrać na każdy rodzaj aktywności i mamy pewność, że jej wielkość nie będzie nam ciążyć ani przeszkadzać. Dodatkowo butelka ma bardzo ciekawy design i pozwala zmieniać jej wygląd w zależności od filtra, który wybierzemy. W jednym miesiący możemy mieć inną wersję kolorystyczną a w kolejnym inną. Producent zadbał o nasz gust i zaproponował szeroką gamę kolorystyczną filtrów i nakrętek, co jest też ułatwieniem, bo bez problemu poznamy, która butelka należy do nas.

Dlaczego Dafi?

Dafi to polska marka, która została stworzona z myślą o produkcji małych, ale skutecznych urządzeń do uzdatniania wody pitnej. Na rynku istnieje od ponad 30 lat i cieszy się nieustającym zaufaniem konsumentów. Produkty Dafi to sprawdzone rozwiązania, które są na bieżąco ulepszane przez poddawanie ich badaniom i testom. Są to produkty wielokrotnego użytku, bez szkodliwych dla zdrowia substancji wytworzone z atestowanych surowców. Dzięki badaniom i przeprowadzaniu testów przez niezależne instytucje i specjalistów mamy pewność, że deklaracje producenta są prawdziwe.