Dzbanek filtrujący – pożyteczny prezent na każdą okazję

Sekret tkwiący w zasypie filtrującym
19 lutego, 2021
Pokaż wszystkie

Dzbanek filtrujący – pożyteczny prezent na każdą okazję

Dzbanek filtrujący - pożyteczny prezent na każdą okazję

Dzbanki filtrujące i w ogóle produkty filtrujące wodę zyskują bardzo dużą popularność wśród współczesnych konsumentów. Każdy chce cieszyć się czystą, zdrową i smaczną wodą, a jak wiadomo woda z kranu często tych wymagań nie spełnia. Z tego względu kupno dzbanka filtrującego jest doskonałym rozwiązaniem, który oszczędza i czas, i pieniądze. Poza tym woda w kranie często jest też mocno chlorowana przez co smak i zapach przygotowywanych posiłków czy napojów może nie zachwycać. Dodatkowo jest to również idealne rozwiązanie pod względem ekologicznym, ponieważ pozwala zredukować poziom generowanych przez butelki plastikowe śmieci, a przy okazji nie musimy nosić ciężkich zgrzewek wracając z zakupów.

Czy dzbanek filtrujący to dobry wybór na prezent?

W obecnych czasach często trudno jest wybrać prezent szczególnie dla osób, których aż tak dobrze nie znamy. Nietrudno wtedy o nietrafiony prezent. W takich przypadkach najlepiej postawić na uniwersalne i praktyczne prezenty. Takie, które zawsze mogą się przydać i są powszechnie używane. Z tego względu dzbanek filtrujący jest doskonałym pomysłem na praktyczny i użyteczny podarunek, ponieważ nie ma chyba osoby, która byłaby w pełni zadowolona ze swojej wody w kranie. Poza tym taki prezent może dodatkowo pokazać, że troszczysz się o zdrowie osoby obdarowywanej. Co więcej jest to również prezent niezwykle ekonomiczny – nie dosyć, że jego zakup nie jest bardzo obciążający finansowo, to również osoba obdarowana w perspektywie czasu zaoszczędzi na kupnie zgrzewek wody butelkowanej. Jeden wymienny filtr to około 200 litrów wody wysokiej jakości, czyli w przeliczeniu ponad 100 sztuk plastikowych butelek z wodą. Dzięki temu miesięcznie zużywa się tylko jeden wymienny filtr zamiast kilku zgrzewek wody. Poza tym wodę przefiltrowaną można również użyć do sprzętów AGD, dzięki czemu nie gromadzi się na nich nalot z kamienia.

Jaki dzbanek filtrujący wybrać?

Jeśli chodzi o rodzaj dzbanka masz pełną dowolność. Dzbanki filtrujące stały się w domach jednym z popularniejszych podręcznych gadżetów. Producenci prześcigają się w tworzeniu nowych kolorów i wzorów. Warto wybrać produkt sprawdzonego producenta, ponieważ mamy pewność, ze nasz prezent będzie służył obdarowywanym przez lata. Warto sprawdzić ofertę Dafi, które na rynku jest już od ponad 30 lat i niezmiennie cieszy się zaufaniem konsumentów. Dostępna jest szeroka gama kolorystyczna, a opływowe kształty dzbanków filtrujących doskonale wpasowują się w każdą kuchnię i stają się nie tylko jej przydatnym wyposażeniem, ale również prawdziwą ozdobą. Wybierając model dzbanka filtrującego warto też zwrócić uwagę na pojemność, ponieważ kupując go dla osoby, która ma większą rodzinę lub większą ilość domowników dobrze jest wybrać ten o większej pojemności niż w przypadku, gdy chcemy go podarować osobie mieszkającej w pojedynkę. Poza tym obdarowując kogoś kto nie jest do końca przekonany do zdrowego trybu życia możemy go delikatnie zachęcić do wprowadzania zdrowych i ekologicznych elementów do codziennego życia.