Sekret tkwiący w zasypie filtrującym
19 lutego, 2021
Czy warto kupić butelkę Dafi?
19 lutego, 2021
Pokaż wszystkie

Gdzie kupić dzbanek i butelkę Dafi

Gdzie kupić dzbanek i butelkę Dafi

Marka Dafi jest znana na polskim rynku już od ponad 30 lat. Produkty tego polskiego producenta cieszą się nieustającym zaufaniem konsumentów. Miliony zadowolonych Polaków doceniły doświadczenie i jakość wykonania produktów Dafi. Producent oferuje szeroką gamę produktów do filtrowania wody takie jak dzbanki i butelki filtrujące, filtry do wody przeznaczone dla całego domu, filtry systemowe, wodostacje i inne akcesoria.

Co wybrać – jaki filtr będzie odpowiedni?

Najbardziej popularnym produktem marki Dafi jest bezsprzecznie dzbanek filtrujący oraz butelka z filtrem. Przede wszystkim wszystkie produkty marki Dafi można łatwo znaleźć na stronie producenta. Dzbanki dostępne są w wielu modelach i co jest dużą zaletą w całej gamie kolorystycznej, co bez problemów potrafi zaspokoić najbardziej wybrednego klienta i trafić w jego gust. Filtry w dzbankach są dwuskładnikowe. Zawierają się w nich aktywny węgiel oraz żywicę jonowymienną. Dzięki temu mamy pewność, że woda jest dobrze oczyszczona. Węgiel dzięki swoim właściwością absorbującym oczyszcza ją z zanieczyszczeń, pestycydów, nieprzyjemnego zapachu i smaku chloru, a także innych substancji pochodzenia organicznego. Odbywa się to przez przyciąganie cząsteczek zanieczyszczeń do cząsteczek węgla. Dodatkowo węgiel jest zabezpieczony srebrem, aby zapobiegać rozwojowi drobnoustrojów. Drugim składnikiem jest żywica jonowymienna, która usuwa nadmiar soli magnezu i wapnia, które są źródłem twardości wody i są odpowiedzialne za osadzanie się kamienia. Na stronie producenta można znaleźć takie modele, które posiadają wskaźniki wymiany filtra dzięki czemu nie przeoczymy daty wymiany i nieprzerwalnie będziemy mogli korzystać z czystej i zdrowej wody. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza że dzięki niemu można zdecydowanie zredukować poziom plastiku, który generuje nasze gospodarstwo domowe. Kolejnym interesującym rozwiązaniem, które warto rozważyć w swoim domu są filtry przepływowe, które montuje się pod umywalką na rurach. Tutaj Dafi ma do zaproponowania cztery rodzaje filtrów: filtr polipropylenowy, filtr z żywicą jonowymienną, filtr z węglem aktywnym oraz filtr azotanowy.

Gdzie kupić dzbanek i butelkę Dafi

Produkty firmy Dafi są pożądanymi w swojej kategorii, więc sieci sklepów również dążą do tego by w ich sklepach były one dostępne. Poza tym sam producent dba, o to, żeby jego produkty były jak najbardziej dostępne dla konsumentów, dlatego nieustannie pracuje nad poprawą dystrybucji. Butelki Dafi oprócz strony producenta można znaleźć w wielu punktach sprzedaży online, a także stacjonarnie. Te drobne jak filtry wymienne, dzbanki czy butelki można znaleźć w popularnych sieciach supermarketów oraz drogerii i okazjonalnie w dyskontach. Poza tym są również dostępne w sklepach z elektroniką i sprzętem AGD. Obecnie niemal każdy sklep oferujący produkty do kuchni lub posiadający dział z wyposażeniem kuchni posiada w swoim asortymencie kilka najpopularniejszych modeli i kolorów. Oczywiście jak z każdym produktem najlepiej kupować bezpośrednio u producenta, ponieważ mamy gwarancję, że produkt, który kupujemy rzeczywiście nim jest.